"Klajumu ķēķis" zirgu sētā "Klajumi"

"Klajumu ķēķis" zirgu sētā "Klajumi"

Kontakti

Adrese:„Klajumi”, Kaplavas pagasts, Krāslavas novads, Latvija
Тālr. +371 29472638, ilze.stabulniece@inbox.lv, www.klajumi.lv
GPS: 55.857395, 27.041130

Darba laiks

Darba laiks: pēc iepriekšēja pieteikuma

Zirgu sēta „Klajumi”, kas atrodas dabas parka „Daugavas loki” teritorijā, ir iecienīta vieta, kur pabūt divvientulībā, atpūsties ģimenes lokā vai nelielā kompānijā. Tā ir vieta, kur pabūt vienatnē ar dabu un zirgiem. Saimniecībai par zirgkopības tradīciju uzturēšanu piešķirta kultūras zīme “Latviskais mantojums”. 2016.gadā Latvijas prezidenta kancelejas un žurnāla "Ievas māja" rīkotajā konkursā iegūts finālista tituls "Skaistākā lauku saimniecība".

Viesiem piedāvā:

  • naktsmītnes 4 dažāda veida viesu mājās līdz 30 personām;
  • tradicionālo lauku pirti un melno pirti;
  • izbraucienus pajūgos un kamanās, maršrutus un pārgājienus zirga mugurā dabas parkā un Latvijas – Baltkrievijas pierobežas teritorijā (saimniecībā ir 13 zirgi);
  • greznu karieti godiem un svinībām jebkurā vietā Latvijā vai Lietuvā;
  • reitterapiju un relaksāciju zirga mugurā;
  • pastaigas pa Klajumu "Odu taku".

Kopš 2018.gada 22.jūlija zirgu sētā darbību uzsāka "Klajumu ķēķis". Gaumīgi iekārtotajā ķēķa telpā, pēc iepriekšēja pasūtījuma, var nogaršot Latgales kulinārā mantojuma pusdienas un vakariņas, organizēt korporatīvos un atpūtas pasākumus, sapulces, svinības un simpozijus.

Īpašais Latgales kulinārā mantojuma piedāvājums: “Maz’ cūciņ!” – cepeškrāsnī cepta cūkas ciska ar piedevām.

Ja vēlaties nobaudīt skaistu dabu, izjāt ar zirgu dabas parkā "Daugavas loki" vai Latvijas – Baltkrievijas  pierobežā, piedzīvot patiesu viesmīlību un nogaršot veselīgos ēdienus, tad zirgu sēta "Klajumi" ir domāta tieši Jums.

Ieteikt citiem: